Het Team

De Kikkers

ma t/m vr Carla Hogervorst carlahogervorst@siko.nl
De Rupsen ma t/m vr Cennet Avci cennetavci@siko.nl
De Giraffen ma, do, vr Marylie Mertens maryliemertens@siko.nl
  di, woe Glenda Blokland glendablokland@siko.nl
De Olifanten ma t/m vr Lisa van Rooijen lisavanrooijen@siko.nl
Groep 3 A ma t/m vr Constance van Puffelen  constancevanpuffelen@siko.nl

Groep 3 B ma, di, woe, vr Bea van Gelderen beavangelderen@siko.nl

do Tiny  
Groep 4 A ma t/m vr Anneke Oosterveld annekeoosterveld@siko.nl
Groep 4 B ma t/m vr Daniella van Herk  daniellavanherk@siko.nl 
Groep 5 ma Esther Alberts estheralberts@siko.nl
  di t/m vr Henny de Waal hennydewaal@siko.nl
Groep 6 ma t/m vr Ingrid Van Driel ingridvandriel@siko.nl
Groep 7 ma t/m do Anneloes Jansen anneloesjansen@siko.nl
  vr Saskia Holtslag saskiaholtslag@siko.nl
Groep 8 ma,di, do,vr Jordy Verheij jordyverheij@siko.nl

  woe Kyra van Nimwegen  kyravannimwegen@siko.nl
Leerkrachtondersteuner ma, di, woe Ria van den Oever riavandenoever@siko.nl
Onderwijsassistentes di en do Sandra Verhoeckx sandraverhoeckx@siko.nl
  ma, do, vr Cindy Kisjes cindykisjes@siko.nl
Conciërge  di, woe (om de week), vr Lia Wijzenbroek liawijzenbroek@siko.nl
Administratie  vr Sharon Purchase sharonpurchase@siko.nl
Vakleerkracht gym ma, di   Eline Valstar elinevalstar@siko.nl
  ma Marc van Biert marcvanbiert@siko.nl
I-coach ma Jordy Verheij jordyverheij@siko.nl
Leescoördinator   Anneke Oosterveld annekeoosterveld@siko.nl
Gezinsspecialist ma, di Marieke Schouten marieke.schouten@minters.nl
Intern begeleiders ma, di Kyra van Nimwegen kyravannimwegen@siko.nl
  di t/m do Renske van Galen renskevangalen@siko.nl
Directeur ma t/m vr Tom de Koning tomdekoning@siko.nl