Het Team

1/2A

ma t/m vr Carla Hogervorst carlahogervorst@siko.nl
1/2B ma t/m vr Cennet Avci cennetavci@siko.nl
1/2C ma, di, woe Lisa van Rooijen lisavanrooijen@siko.nl
  do, vr Glenda Blokland glendablokland@siko.nl
Groep 3 A ma t/m vr Constance van Puffelen  constancevanpuffelen@siko.nl

Groep 3 B ma, di, woe, vr Bea van Gelderen beavangelderen@siko.nl

do Tiny  tinydejager@siko.nl
Groep 4 A ma, di, do, vr Anneke Oosterveld annekeoosterveld@siko.nl
   woe Tiny  tinydejager@siko.nl
Groep 4/5 ma t/m vr Daniella van Herk  daniellavanherk@siko.nl 
Groep 5 ma t/m vr Henny de Waal hennydewaal@siko.nl
Groep 6 ma t/m vr Ingrid Van Driel ingridvandriel@siko.nl
Groep 7 di t/m do Anneloes Jansen anneloesjansen@siko.nl
  ma, vr Esther Alberts estheralberts@siko.nl
Groep 8 ma, di, vr Jordy Verheij jordyverheij@siko.nl

  woe, do Saskia Holtslag
 saskiaholtslag@siko.nl
Extra ondersteuning ma Anneloes Jansen anneloesjansen@siko.nl
  woe Kyra van Nimwegen kyravannimwegen@siko.nl
  woe Esther Alberts estheralberts@siko.nl
Onderwijsassistentes di en do Sandra Verhoeckx sandraverhoeckx@siko.nl
  ma, woe (om de week) do, vr Cindy Kisjes cindykisjes@siko.nl
Conciërge  di, woe (om de week), vr Lia Wijzenbroek liawijzenbroek@siko.nl
Vakleerkracht gym ma, di Eline Valstar elinevalstar@siko.nl
  ma Marc van Biert marcvanbiert@siko.nl
Leescoördinator   Anneke Oosterveld annekeoosterveld@siko.nl
Gezinsspecialist woe, do Marieke Schouten marieke.schouten@minters.nl
Intern begeleiders ma, di Kyra van Nimwegen kyravannimwegen@siko.nl
  di t/m do Renske van Galen renskevangalen@siko.nl
Logopedist ma (om de week) Elaine Hovenier  ehovenier@onderwijsdatpast.info
Directeur ma t/m vr Tom de Koning tomdekoning@siko.nl
Directie ondersteuning do Kyra van Nimwegen  kyravannimwegen@siko.nl