Het Team

1/2A

ma t/m vr Carla carlahogervorst@siko.nl
1/2B ma t/m vr Cennet cennetavci@siko.nl
1/2C ma, woe,  vr Glenda  glendablokland@siko.nl
  di, do Marylie maryliemertens@siko.nl
Groep 3 A ma t/m vr Chelsy chelsyvandenthoorn@siko.nl

  di, woe, do Tiny tinydejager@siko.nl
Groep 3 B ma, di, woe, vr Bea beavangelderen@siko.nl

do Susanne susannetraubbal@siko.nl
Groep 4 A ma, t/m do Anneke annekeoosterveld@siko.nl
  vr Anneloes   anneloesjansen@siko.nl
Groep 4/5 ma t/m vr Daniella daniellavanherk@siko.nl 
Groep 5 ma t/m do Henny hennydewaal@siko.nl
  vr Susanne susannetraubbal@siko.nl
Groep 6 ma t/m woe Lisa lisavanrooijen@siko.nl
  do, vr Tineke tinekethart@siko.nl
Groep 7 ma t/m vr Ingrid ingridvandriel@siko.nl
 Groep 8 ma, di Saskia Holtslag
saskiaholtslag@siko.nl
   woe, do, vr Jordy Verheij jordy.kaleidoscoop@siko.nl
Extra ondersteuning ma, do, vr Chris chrisdouma@siko.nl
Onderwijsassistentes di en do Sandra Verhoeckx sandraverhoeckx@siko.nl
  ma, di, vr Cindy Kisjes cindykisjes@siko.nl
Conciërge di, woe (om de week), vr Lia Wijzenbroek liawijzenbroek@siko.nl
Vakleerkracht gym ma, di Eline Valstar elinevalstar@siko.nl
  ma Marc van Biert marcvanbiert@siko.nl
Leescoördinator   Anneke Oosterveld annekeoosterveld@siko.nl
Gezinsspecialist


Intern begeleiders ma, di Kyra van Nimwegen kyravannimwegen@siko.nl
  di t/m do Renske van Galen renskevangalen@siko.nl
  do Fatima fatimaalladin@siko.nl
Logopedist ma (om de week) Elaine Hovenier ehovenier@onderwijsdatpast.info
Directeur ma t/m vr Tom de Koning tomdekoning@siko.nl
Directie ondersteuning do Kyra van Nimwegen kyravannimwegen@siko.nl